image1 image2 image3

sama waga Szkolenie z Prawa wodnego oraz Prawa ochrony środowiska dla pracowników Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie

j.sz. | 06.12.2019

arimr logo 

Miło nam poinformować, iż pracownik kancelarii - dr Jakub Sznajder przeprowadził w listopadzie br. dwa kilkunastogodzinne szkolenia z zakresu Prawa wodnego oraz Prawa ochrony środowiska dla pracowników warszawskiej centrali Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Szkolenie zorganizował Pan Marcin Krukar - Neraida Szkolenia z Pasją z Krakowa.

W ramach szkolenia szczególnym punktem zainteresowania było prowadzenie działalności przez producentów rolnych w ramach korzystania ze środowiska oraz zasobów wodnych, a także kwestie związane z działaniami ARiMR w zakresie wsparcia beneficjentów, w tym finansowania działalności wywierającej wpływ na środowisko.

Szkolenie dla tak wymagających słuchaczy, jak pracownicy centrali ARiMR było dla nas szczególnym wyzwaniem i jednocześnie okazją do wymiany cennych doświadczeń z jego uczestnikami.

Cieszymy się, iż po raz kolejny doceniono nasze kompetencje z zakresu prawa wodnego oraz prawa ochrony środowiska - które są jedną z wiodących specjalizacji kancelarii.